baleríny
Úvod >  Pánská obuv >  pánské tenisky >  Burnetie >  Burnetie Burnetie 3D Weave-one český#6111

Burnetie Burnetie 3D Weave-one český#6111

Kč2,851.20  Kč1,584.00

Anzahl:
Bilder (Klick auf das Bild):

Pánské tenisky americké značky Burntie. Lehké a pohodlné tenisky Burnetie 3D Weave-one. Svršek vyrobený z kvalitní prodyšné textilie. Podešev EVA,která je známá pro svoji lehkost a vysoké pohodlí. Vkusná a jednoduchá kombinace barec černé a bílé. Pohodu dodává Ortholite stélka,která je známá pro svoji přizpůsobivost a stálou měkkost,dále eliminuje pocení Vašich nohou.
Značka Burnetie vznikla v roce 2006 s cílem vyrábět pestrobarevnou škálu tenisek a kvalitní obuv pro každodenní nošení nebo jakoukoliv příležitost či aktivitu. Kladen je důraz na kvalitu,design a komfort.. Burnetie je pro všechny kdo si aktivně užívají života,myslí pozitivně a nebojí se přijmout jakoukoliv výzvu. Plnit si své sny,bavit se a žít na 100%.
Burnetie miluje extrémní sporty. Burnetie baví hudba,tanec a pohyb. Burnetie si však umí i odpočinou a lenošit.
Burnetie přitom nezapomíná na životní prostředí a využívá inovativního postupu při výrobě obuvi,kdy recykluje velké množství nevyužitého kaučuku k výrobě nové obuvi. Gumové podrážky jsou tedy z 50-60% vyrobeny z recyklované gumy. Minimalizuje tím velké množství zbytkového materiálu.
  • 140 Balení skladem
  • Kód: khah099h8dpu
  • Burnetie Burnetie 3D Weave-one český#6111
  • View předchozí or další

Zboží v kategorii

Copyright © 2016 www.pohadkoveputovani.cz, Všechna práva vyhrazena.