baleríny
Úvod >  Pánská obuv >  pánské tenisky >  Burnetie >  Burnetie Burnetie Ego Hi Period český#6031

Burnetie Burnetie Ego Hi Period český#6031

Kč2,811.60  Kč1,562.00

Anzahl:
Bilder (Klick auf das Bild):

Burnetie Full Hi je základní design tenisek Burnetie. Trendy stylová bota. Skvělá nenáročná teniska pro jakoukoliv činnost a denní nošení. Skvěle se kombinuje a perfektně sedí na noze. Vyberte si barevnou variantu z naší široké nabídky. O Vaši pohodlnost se stará Ortholite stélka,která je známá pro svoji přizpůsobivost a stálou měkkost,dále eliminuje pocení Vašich nohou. Vyzkoušejte kvalitní tenisky od Americké firmy Burnetie. Určitě budete spokojeni nejen jejich pohodlností a kvalitou.
Značka Burnetie vznikla v roce 2006 s cílem vyrábět pestrobarevnou škálu tenisek a kvalitní obuv pro každodenní nošení nebo jakoukoliv příležitost či aktivitu. Kladen je důraz na kvalitu,design a komfort.. Burnetie je pro všechny kdo si aktivně užívají života,myslí pozitivně a nebojí se přijmout jakoukoliv výzvu. Plnit si své sny,bavit se a žít na 100%.
Burnetie miluje extrémní sporty. Burnetie baví hudba,tanec a pohyb. Burnetie si však umí i odpočinou a lenošit.
Burnetie přitom nezapomíná na životní prostředí a využívá inovativního postupu při výrobě obuvi,kdy recykluje velké množství nevyužitého kaučuku k výrobě nové obuvi. Gumové podrážky jsou tedy z 50-60% vyrobeny z recyklované gumy. Minimalizuje tím velké množství zbytkového materiálu.
  • 170 Balení skladem
  • Kód: khku472e1uf1
  • Burnetie Burnetie Ego Hi Period český#6031
  • View předchozí or další

Zboží v kategorii

Copyright © 2016 www.pohadkoveputovani.cz, Všechna práva vyhrazena.