baleríny
Úvod >  Pánská obuv >  pánské tenisky >  Burnetie >  Burnetie Burnetie Toe Hugger český#5971

Burnetie Burnetie Toe Hugger český#5971

Kč2,811.60  Kč1,562.00

Anzahl:
Bilder (Klick auf das Bild):

Pánské nízké tenisky americké značky Burnetie. Svršek v kombinaci textilu s kůží. Špice tenisky je vyrobená z kvalitní kůže,ostatní část svršku je z textilu. Moderní ALL BLACK vzhled. Hlavní předností tenisek od této značky je pohodlí,kvalita a originální design. O Vaši pohodlnost se stará Ortholite stélka,která je známá pro svoji přizpůsobivost a stálou měkkost,dále eliminuje pocení Vašich nohou.
Značka Burnetie vznikla v roce 2006 s cílem vyrábět pestrobarevnou škálu tenisek a kvalitní obuv pro každodenní nošení nebo jakoukoliv příležitost či aktivitu. Kladen je důraz na kvalitu,design a komfort.. Burnetie je pro všechny kdo si aktivně užívají života,myslí pozitivně a nebojí se přijmout jakoukoliv výzvu. Plnit si své sny,bavit se a žít na 100%.
Burnetie miluje extrémní sporty. Burnetie baví hudba,tanec a pohyb. Burnetie si však umí i odpočinou a lenošit.
Burnetie přitom nezapomíná na životní prostředí a využívá inovativního postupu při výrobě obuvi,kdy recykluje velké množství nevyužitého kaučuku k výrobě nové obuvi. Gumové podrážky jsou tedy z 50-60% vyrobeny z recyklované gumy. Minimalizuje tím velké množství zbytkového materiálu.
  • 170 Balení skladem
  • Kód: mlyg652n3lxd
  • Burnetie Burnetie Toe Hugger český#5971
  • View předchozí or další

Zboží v kategorii

Copyright © 2016 www.pohadkoveputovani.cz, Všechna práva vyhrazena.